Menu

O Firmie

Początki istnienia firmy to rok 2008 kiedy to postanowiłem zamienić pracę w jednej ze szczecińskich agencji interaktywnych na pracę na własny rachunek. Bycie wolnym strzelcem pozwoliło mi na zdobycie doświadczenia na wszystkich płaszczyznach działania w branży WWW. Od zawsze jednak głównym nurtem moich zainteresowań zawodowych było szeroko pojęte projektowanie dlatego szybko zacząłem szukać współpracowników którzy zajęliby się aspektem programistycznym w procesie tworzenia stron, aplikacji, narzędzi programistycznych itp. Do powstającego zespołu dołączyli więc programiści a następnie osoby odpowiedzialne za marketing i branding.

Do dziś (tj. czerwiec 2015) nasza firma zrealizowała ok. 130 projektów biorąc w nich udział w różnych rolach, najczęściej jako 'generalny wykonawca' ale również jako podwykonawca odpowiedzialny wyłącznie za część projektową lub programistyczną. Pracowaliśmy dla firm, organizacji i osób prywatnych – od samozatrudnionych poprzez mikroprzedsiębiorstwa na średnich firmach i instytucjach rozpoznawalnych w regionie kończąc.

Naszą ambicją jest realizowanie projektów ciekawych pod względem wizualnym i programistycznym – chcemy podejmować wyzwania i dzięki nim zdobywać nowe umiejętności. Podstawą we wszystkich projektach przez nas realizowanych jest jakość – stawiamy na nią od początku i dzięki temu mamy grono stałych klientów, którzy polecają nas kolejnym. Nie konkurujemy ceną – jeśli szukają Państwo rozwiązań najtańszych to nie jest właściwy adres. Jeśli natomiast zależy Państwu na 'najwyższej półce' i możliwości faktycznego wzmocnienia wizerunku własnej firmy – czekamy na kontakt.

13

lat na rynku
(od 2008 r.)

200

zrealizowanych projektów

(stan na lipiec 2017)

Jakość

od początku na nią stawiamy

Załoga

Kacper Żołnowski Designer

Studia na Wydziale Informatyki uświadomiły mi m.in., że a) programowanie nie stanie się moją życiową pasją, b) 'przesuwanie pikseli' to coś co daje wiele swobody i satysfakcji, pobudza wyobraźnię, pozwala na bardziej artystyczne podejście do mojego zawodu itp itd. I dlatego teraz, zaopatrzony w dyplom inżyniera informatyka łączę obowiązki projektanta z codziennym zarządzaniem firmą. Przyszłość to, mam nadzieję, coraz ciekawsze projekty do realizacji i stale rozwijająca się marka Kzolnowski.pl.

Łukasz Lipnicki Mobile apps consultant

Żadna techniczno-naukowa nowinka nie jest mu obca. Bezcenny jeśli chodzi o rozeznanie w rynku aplikacji mobilnych (IOS!) ale i sprawdzone aplikacje desktopowe na każdą potrzebę. Od niedawna przesiadł się na Maca nad czym ja osobiście jako użytkownik Windowsa po cichu ubolewam;>

Kuba Żołnowski Brand consultant

Młody, zdolny, absolwent Projektowania Komunikacji na Uniwersytecie Wrocławskim, obecnie poświęca się życiu korporacyjnemu, ale zawsze służy nam radą w kwestiach związanych z planowaniem strategicznym. Szczerze wierzymy, że w świecie reklamy i mediów jeszcze będzie o nim głośno.​