Menu

Klienci

Referencje

Mateusz Roźmiej, NP Consult

Nasza współpraca przebiegła bezproblemowo i w pełni profesjonalnie. Każdy, kto prowadzi własny biznes wie, że czasu na 'marketing' jest zawsze za mało, dlatego bardzo cenię sobie jakość, indywidualne podejście i zrozumienie naszych wymagań. Nasze uwagi do poszczególnych etapów prac były kosmetyczne; mogliśmy skupić się na własnej pracy i spokojnie oczekiwać końcowego efektu. Z przyjemnością mogę polecić KZOLNOWSKI.PL

arch. Jacek Twardowski, Studio Arcad

Współpracę rozpoczęliśmy od stworzenia nowego logo mojej pracowni, po czym przyszła kolej na stronę internetową. Jednostronicowy projekt charakteryzuje się estetyką i lekkością oraz odpowiednim rozłożeniem akcentów. Panel administracyjny serwisu jest łatwy w obsłudze, co również jest niebagatelną zaletą. Polecam!

Agnieszka Karpisz, MobidigITs

Współpraca z KZOLNOWSKI.PL obejmowała zaprojektowanie logotypu, a następnie serwisu firmowego. Chcieliśmy odejść od typowego dla branży technicznego i spokojnego przekazu na rzecz oryginalności i mocnych akcentów. Jesteśmy w pełni zadowoleni z tego, co udało się osiągnąć dzięki KZOLNOWSKI.PL Na niezwykle konkurencyjnym rynku IT jesteśmy nowym graczem i taki impuls na pewno nam się przyda.

Artur Sławnikowski, Dige

Współpracujemy z KZOLNOWSKI.PL z mniejszym lub większym natężeniem już od 7 lat i jest to współpraca owocna dla obu stron. Mamy zaufanie do ich umiejętności zarówno projektowych jak i programistycznych.

Tomasz Banaszak, Grupa MOTO46

Nasza współpraca trwa od początku istnienia KZOLNOWSKI.PL, w tym czasie zrealizowaliśmy kilkanaście dużych serwisów internetowych i dziesiątki jeśli nie setki mniejszych projektów. Wszystkie cechowała wysoka jakość i styl. Potwierdzają to nasi klienci i konkurencja.

Tomasz Borkowski, 10q

Wspólnie z KZOLNOWSKI.PL zrealizowaliśmy 2 projekty - średniej wielkości serwisy dla ogólnopolskiej marki. Za każdym razem współpraca przebiegała sprawnie i udało się osiągnąć wyznaczone cele. Dzięki temu zyskaliśmy zadowolonego klienta oraz wartościowego kooperanta.

Krystyna Kister, JMS

KZOLNOWSKI.PL to firma której można zaufać. Uczciwy i solidny kontrahent którego możemy polecić. Panowie zaprojektowali logo naszej firmy oraz stworzyli jej serwis internetowy. Współpracę kontynuujemy, wraz ze zmieniającymi się potrzebami firmy.

Tomasz Jeger, Wymarzone auto.pl

Do KZOLNOWSKI.PL trafiliśmy z polecenia i szybko okazało się że ‘poczta pantoflowa’ zadziałała dobrze. Nasz serwis jest oryginalny, dopracowany i ma wszystko czego potrzebujemy. Sukces jakim się okazał był możliwy m.in. dzięki dobrej komunikacji na wszystkich etapach projektu.

Łukasz Tomaszewicz, Tomaszewicz Development

Firma KZOLNOWSKI.PL stworzyła serwis internetowy dla jednej z naszych inwestycji - Galerii Północ. Jesteśmy zadowoleni z efektów i planujemy kontynuowanie współpracy. Wkrótce inna nasza inwestycja otrzyma całkowicie nową stronę najwyższej jakości - taką jakie tworzy KZOLNOWSKI.PL

Profidata

Wybraliśmy KZOLNOWSKI.PL do realizacji naszego nowego serwisu firmowego, ponieważ od początku firma wyróżniała się chęcią zrozumienia naszych potrzeb i wymagań zadając konkretne pytania i oferując własne przemyślenia. Efekt końcowy nie zawiódł naszych oczekiwań i spotkał się z pozytywną reakcją naszych klientów.

Jarosław Szłapka, Lightconnect

Potrzebowaliśmy nowoczesnego designu, który korespondowałby ze stylem i elegancją rozwiązań oświetleniowych, które oferujemy naszym klientom - i dokładnie to dostaliśmy! Podkreślam profesjonalizm KZOLNOWSKI.PL dzięki któremu od początku byliśmy spokojni o końcowy efekt.

Steven Rennes, Ziptuning.nl

Współpracowaliśmy z Kacprem przy wielu projektach i zawsze mogliśmy liczyć na świeże pomysły i ich sprawną realizację.

Maciej Bonk, Multiassist.pl

Serwisy internetowe z KZOLNOWSKI.PL cechuje wyczucie stylu i przykładanie dużej wagi do detali. Nasze uwagi na etapie projektowym zawsze były przyjmowane i dyskutowane.

Arnold Cyran, Meetingeo

Jesteśmy zadowoleni z owoców naszej współpracy z KZOLNOWSKI.PL. Szukaliśmy świeżego spojrzenia - dostaliśmy je, oraz dobrze napisany kod.